Організація святкових заходів у Львові

  
ВІДЕО ПОСЛУГИ

     Всі ми маємо улюблені фільми... Але найулюбленішим нашим фільмом однозначно і назавжди залишиться фільм про наше весілля... Відеофільм - це чудова можливість знову і знову повернутися в день свого свята, ще раз пережити його, посміятися, а може і поплакати, від щастя.

     Вважаємо, що немає потреби переконувати Вас у тому, що відеооператор повинен бути на весіллі обов'язково. Отже, що може оператор зробити для Вас?

     Варіант перший. Оператор просто знимкує Ваше весілля і накладає музику на відео. Ви отримуєте відеокасету або СD-диск, вартість яких обумовлюється окремо.

     Варіант другий. Оператор знимкує Ваше весілля, використовує при зйомці деякі відеоефекти і робить невеликий монтаж фільму, накладає музику. Ви також отримуєте відеокасету або СD-диск.

     Варіант третій. Оператор створює фільм про Ваше свято. Це включає в себе попередню розробку сценарію, зйомку Вашого знайомства або "Історії кохання", комп'ютерну обробку відзнятого відеоматеріалу, накладення комп'ютерних відоефектів, вставки кадрів з мультфільмів, фільмів, Ваших фотоальбомів, підбір і накладення музики і багато-багато іншого. В результаті Ви отримуєте готовий фільм про своє найкраще свято, який мало чим поступається голлівудським бестселерам!

     Варіант четвертий. Ваші друзі організовують "любительську" відеозйомку. Після свята Ви віддаєте касету оператору, і він намагається зробити з неї відеофільм. Не обіцяємо Вам успішного результату в такому випадку. Адже, жодному любителю, який знімає свята час від часу, ніколи не дотягнутися по майстерності до того, хто робить це регулярно і професійно.


головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio