Організація святкових заходів у Львові

  
МУЗИКА

     Оскільки ми святкуємо весілля, без музики просто не обійтись! В наш час з розвитком електронних технологій ми маємо чудову можливість обрати музиканта до вподоби.

     Як може звучати музика на Вашому весіллі?
     По-перше, одним з найпростіших варіантів є замовити ді-джея, який має певну спеціальну апаратуру і колекцію дисків з записами різної музики.

     Другий варіант - це замовити на своє весілля цілу дискотеку зі спеціальною апаратурою, потужним звуком, світловими і димовими ефектами.

     Третій варіант: так звана "жива" музика. Тут теж є два підваріанти: музикант має спеціальну техніку з записами музичних фонограм і тільки співає своїм голосом під них АБО Ви замовляєте цілий ансамбль, в якому декілька музикантів грають на різних інструментах і співають. Іноді ці варіанти змішуються: музикант, який співає під записану музику, запрошує музиканта, який грає на якомусь інструменті, найчастіше скрипка, акордеон, саксофон.

     Якщо ж Ви хочете весілля у національних традиціях, Ви можете замовити колективи музикантів, які виконують музику у народному стилі.

     Якщо Ви любите джазову музику або блюз - до Ваших послуг професійні "джаз-банди".

     СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!!!

     Як правило, музикантів запрошують вже у зал, де безпосередньо проходить святкування. Чому б не змінити традицій і свого бачення місця музики на Вашому святі? Тим більше, що все нове - це добре забуте старе. Колись на Україні всі особливі моменти свята супроводжувались спеціальними піснями.

     Ми пропонуємо нареченій, яка поважає старовинні українські традиції і хоче внести їх часточку у своє свято, провести ранок весільного дня у традиційному українському стилі.

     Тріо професійних співачок у національних українських костюмах прикрасить традиційними весільними піснями кожний момент Вашого ранку: зачісування, одягання, приїзд і зустріч нареченого, "викуп" нареченої, благословення батьків, поклони тощо. Це створить приємний, спокійний і дуже святковий настрій у Вашому домі, розсіє суєту, згладить організаційні негаразди, додасть урочистості.      

головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio