Організація святкових заходів у Львові

  
ПОСЛУГИ ДЛЯ ГОСТЕЙ

     Шановні гості! Ви також дуже важливі учасники свята! У Вас теж є певні клопоти, пов'язані зі святом. Тому ми пропонуємо і для Вас певні послуги, які допоможуть вирішити Ваші клопоти, або, принаймні, зменшити їх.

     З чим приходять на свято всі гості? З подарунками. Що дарувати? Це завжди дуже складне запитання. Кожному з нас хочеться, щоб наш подарунок був доречним, корисним і запам'ятався.
     Агентство Валентина Гірякова пропонує Вам оригінальні подарунки або доповнення до них, які точно залишаться у пам'яті обдарованих на все життя!

     ДИПЛОМИ, ПАСПОРТИ, ІНСТРУКЦІЇ


     Це жартівливі документи-пам'ятки, виконані на кольоровому стилізованому папері, які можна приурочити до якогось моменту свята. Наприклад, говорячи тост з привітаннями з нагоди створення нової сім'ї, можна вручити молодятам диплом про успішне завершення ними "інституту будівництва сім'ї". Або, вітаючи наречених, вручити кожному з них дотепну "Інструкцію про правила експлуатації нареченого (нареченої)" або "Паспорт нареченого (нареченої)" з переліком "складових частин, що входять у комплект". Такі ж документи-жарти можна зробити і для сватів, тещі, свекра - будь-кого. Такий подарунок назавжди залишиться приємним нагадуванням про свято. Ті, кому Ви його подаруєте, посміхнуться щоразу, як побачать його на стіні.

     ВІРШОВАНІ ПРИВІТАННЯ, ТОСТИ

     Кожен з нас на святі хоче сказати у привітання якість теплі, приємні слова. Хочеться, щоб ці слова були щирими, гарними, святковими. Проте, дар красномовства є не у кожного…. Не засмучуйтесь! Ми допоможемо Вам!
     Завжди незабутньо звучать привітання, висловлені у віршах. Ми пропонуємо Вам послуги професійних поетів, які індивідуально для Вас, спеціально для конкретного свята складуть віршований тост або привітання. Це універсальний подарунок, який буде приємним будь-кому!

     СВЯТКОВА ГАЗЕТА

     Гарним і незвичним подарунком на саме свято або на ювілей чи річницю весілля є "Святкова газета". В ній можна вмістити дотепні, цікаві фотографії, вислови господарів свята, що стали крилатими, жарти, привітання, побажання. Цей подарунок допоможе всі учасникам свята ще і ще раз пригадати його, поринути у минулі події, ще раз посміхнутися, посміятися, привітати один одного. Пропонуємо Вам послуги поліграфічної фірми, яка допоможе розробити макет Вашої газети, надрукує її на справжньому газетному папері, чорно-білу або кольорову - за Вашим побажанням.

     СВЯТКОВЕ ОФОРМЛЕННЯ ПЛЯШОК З НАПОЯМИ

      Ще одним цікавим і приємним подарунком, який однозначно буде зберігатися навіть після того, як використається за призначенням, є пляшки з алкогольними або безалкогольними напоями, на етикетках яких вміщені портрети господарів свята і спеціальні привітання для них.

головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio