Організація святкових заходів у Львові

  
БАНКЕТНІ ЗАЛИ

     Після всіх хвилюючих моментів в ЗАГСі і в церкві, після всіх прогулянок парком і старовинною частиною міста, після проїзду у весільному кортежі Ви нарешті потрапляєте у місце, де пройде друга половина Вашого свята - власне святкування.

     Сюди прийдуть Ваші гості, тут Ви будете їх частувати. Тому дуже важливо подбати про те, щоб зал, де буде проходити святкування, відповідав Вашому святу. Зал повинен бути розташований у зручному для Вас і більшості гостей місці, щоб він був достатньо великим і вмістив всіх Ваших гостей, щоб в ньому можна було зручно розставити столи і було досить місця для танців. Ну, а про кухню і святкове меню ми навіть не говоримо.

Отже, які є варіанти залів для проведення весілля?

     Класичний варіант - це замовити ресторан або бар, в якому обумовити план розміщення столів і святкове меню. Як правило, кожний ресторан або бар має своє святкове меню. Проте, якщо Ви маєте якісь свої побажання, Ви можете узгодити їх з шеф-поваром, який підкаже Вам, наскільки це змінить вартість замовлення. Це є найзручніший, але не найдешевший варіант.

      Ви також можете провести своє свято в місці, яке не належить до закладів громадського харчування, наприклад, в актовому залі або в столовій в школі або в технікумі, в інституті. В такому випадку, Вам необхідно обумовити з адміністрацією закладу питання про столи, скатертини і посуд, а також подбати про господиню, яка приготує Ваші святкові страви та про офіціантів.

     Великої популярності набуває в останні роки кейтерінг - виїздний ресторан. Це дуже зручно, оскільки дає Вам можливість відсвяткувати Ваше свято у будь-якому місці, наприклад, на дачі або десь на базі відпочинку. Для Вас у вказане Вами місце будуть доставлені столи і все необхідне столове начиння, а також замовлені Вами страви.

     Ще одним з варіантів святкування є фуршет. Такого типу святкування є сенс робити тоді, коли Ви обмежені в грошах або в часі. Враховуйте при цьому, що Вашим гостям більшість часу треба буде провести стоячи. Фуршет - особливий спосіб оформлення святкового меню і столу. Тут є свої правила.

     Ми маємо велику базу даних закладів громадського харчування у Львові з фотографіями залів та інформацією про їх місткість і вартість меню на 1 особу. Це допоможе Вам, не витрачаючи багато сил і часу на відвідування і оглядини залу, підібрати потрібний Вам варіант.


головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio