Організація святкових заходів у Львові

  
ОФОРМЛЕННЯ

     Якщо Ви хочете йти у ногу з часом і відсвяткувати своє весілля на високому європейському рівні, ми пропонуємо Вам ексклюзивний метод святкового оформлення залів за допомогою гардин, стрічок та інших матеріалів.

     Святкове оформлення - це додатковий елемент, який допоможе підкреслити особливість цього дня. Прикрасивши зали, машини, під'їзди тощо, Ваш день буде ще більш святковим.

     Місце, де буде відбуватися свято - місце, яке залишиться на фотографіях і відеокасеті - повинно бути дуже гарним і створювати святковий настрій. Для цього його необхідно прикрасити.

     Сучасні бари і ресторани мають кожний власний стиль, декор, дизайн. Іноді вони бувають так гарно оздоблені, що їх і не потрібно прикрашати. Але в більшості випадків це все ж таки необхідно, щоби підкреслити "небуденність" Вашого дня, його урочистість і особливість, його відмінність від інших свят.


     У залі в першу чергу прикрашають місце для молодят: їх стіл, як центральний, столик для подарунків, крісла для наречених, місце для музикантів.

     Ще одним способом оформлення залів є гірлянди з повітряних кульок, якими можна прикрасити вхід у зал, місце наречених, стіни і стелю.

     Невід'ємною частиною будь-якого святкового оформлення є квіти. Вони можуть бути живі або штучні. З них можна зробити чудові букети, які поставити на стіл молодих та інші столи, гірлянди, якими прикрасити стіни.


     Ще один елемент весілля, який обов'язково декорується, - це весільні авто. Їх теж можна прикрашати за допомогою стрічок і бантів, кульок, спеціальних композицій з кілець, ангелочків, ляльок-наречених, які кріпляться на капоті. Також дуже модним зараз є оздоблення машин живими квітами.головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio