Організація святкових заходів у Львові

  
ТРАНСПОРТ

     В день вашого весілля все повинно бути особливим. Тому щоб гідно подолати шлях від нареченого до чоловіка і від нареченої до дружини, вам необхідно подбати про гідний транспорт.

     Транспорт на весіллі буває необхідним для наречених, для гостей і для обслуговуючого персоналу.
     Транспорт для наречених буває декількох видів. Символічно назвемо ці види "круто-класичний", "ретро" і "екзотік".


      До першої групи можна віднести всім відомі автомобілі еліт-класу:
"Мерседес", "БМВ", "Мітсубісі", джипи різних модифікацій тощо (на що вистачить вашої фантазії і весільного бюджету). При цьому є "машина для нареченої" і "машина для нареченого". Для нареченої зазвичай обирають машини білого або світлого кольору, який би так само, як плаття нареченої, символізував би її красу і чистоту. Для нареченого - сріблястий або елегантний чорний.

     Останнім часом увійшли в моду лімузини - шикарні "зіркові" машини, які підкреслять важливість і серйозність події Вашого весілля. Ми можемо запропонувати Вам білий лімузин для нареченої і чорний лімузин для нареченого.


     До другої групи - "ретро" - відносяться елітні машини "радянських часів":"Волги" (чорні і білі), "Чайки". До "екзотік"- класу відноситься нестандартний, незвичний транспорт: наприклад, дуже оригінально і ексклюзивно на Вашому весіллі виглядав би лімузин -"дев'ятка" (99 модель Жигулі, перероблена у лімузин).

     Містом, особливо його старовинною частиною, де заборонений рух транспорту, було б дуже романтично прокататися в кареті, запряженій парою коней і прикрашеній живими квітами (звичайно, якщо дозволяє погода). А чому б не проїхатись в кареті до ЗАГСу!? Це дасть можливість нареченій відчути себе справжньою принцесою, а нареченому - справжнім принцом.

     До речі, про принців. Яка дівчина не мріє про принца або лицаря на білому коні? Це вічна романтична мрія кожної. Ви уявляєте її стан, коли наречений під'їде до порогу на білому коні? Такої ефектної появи не чекатиме ніхто! Такому нареченому подруги "продадуть" наречену при викупі, не торгуючись. Позаду за нареченим може під'їхати "Мерседес" або "Лімузин", але перше враження завжди найсильніше! Ми можемо запропонувати Вам кілька уроків верхової їзди і білого коня напрокат!

     Ваші гості, в залежності від їх кількості, можуть їздити в звичайних автомобілях, власних або взятих на прокат; для них можна орендувати бус або навіть автобус. Пропонуємо Вам чудовий автобус євро-класу.
     Це ж стосується і обслуговуючого персоналу. Наймаючи людей на роботу на Ваше весілля, обов'язково подбайте про те, яким чином вони потраплять в зал, де буде відбуватись свято. За домовленістю, за додаткову плату вони можуть самостійно знайти транспорт. Проте іноді, вони не мають такої можливості, і Вам необхідно найняти транспорт або попросити знайомих привести людей до залу і обов'язково розвести по домівках після його завершення.

головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio