Організація святкових заходів у Львові
ПРО НАС

  історія створення  
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

     Агентство з організації святкових заходів Валентина Гірякова було створене нами – Валентином і Юлією Гіряковими – у 2002 році. Поштовхом до заснування такої організації стало наше власне весілля, яке відбулося 29 вересня 2001 року. Це було наше перше весілля і, сподіваємось, останнє.

         До цього моменту жоден з нас ніколи не стикався з організацією весіль. І за злим жартом долі, допомогти або порадити щось нам теж ніхто не зміг. Батьки зайнялися весільним столом, а друзі мали багато власних справ. Весь тягар організаційних проблем ліг на наші власні плечі. Ми стратили неймовірну кількість сил і часу на пошуки операторів, фотографів, тамади, залу тощо. За день до весілля пропав десь наш фотограф і ще в третій годині ночі перед весіллям ми самі прикрашали зал. Що й казати - в день весілля – цей головний і дуже важливий для нас святковий день – ми були стомлені, роздратовані, розневровані організаційними негараздами, нестиковками, і більше сил і часу витрачали не на отримання задоволення від свого свята, а на подальше улагодження різних проблем по ходу весілля. Пізніше ми "відновлювали" у своїй пам’яті хід подій цього дня, переглядаючи відеокасету разом з родичами або друзями. Ми багато втратили в цей день, багато не помітили, багато не відчули. Нам було дуже шкода. Адже цього вже не повторити …

        І ми подумали: "Так не має бути! Свято повинно бути святом, особливо для головних на ньому людей – наречених і їх батьків!" Так виникла ідея створення організації, яка б допомагала нареченим бути нареченими, а не організаторами на власному весіллі. Пізніше ми почали займатися організацією й інших свят, таких як ювілеї, дні народження, випускні бали, корпоративні вечірки, дитячі свята та будь-які інші святкові заходи.

        Ми співпрацюємо з великою кількістю людей – професіоналів у своїй справі, які допоможуть Вам зробити Ваше свято незабутнім!

        З переліком наших послуг, який ніколи не буває вичерпним і постійно поповнюється, Ви зможете ознайомитись у відповідному підрозділі цієї веб-сторінки. Ми з розумінням поставимось до будь-яких Ваших фантазій та ідей і прикладемо максимум зусиль для втілення їх в життя.

        Пам’ятайте: Ваше свято повинно бути СВЯТОМ і повинно бути ВАШИМ СВЯТОМ !!! Проживіть його, відчуйте його, насолоджуйтесь ним, радійте йому, запам’ятайте його! Адже кожна мить Вашого свята, як і кожна мить Вашого життя, - неповторна! Не витрачайте свого життя на "святкові" організаційні проблеми і негаразди. Залиште їх нам. Вирішувати такі проблеми і управляти такими негараздами – наша робота. Ми маємо в цьому досвід! З нами Ваше свято пройде успішно! Звертайтесь!

        З повагою,
        Юлія та Валентин Гірякови

головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006-2016 | Дизайн Web Training Studio