Організація святкових заходів у Львові
ПРО НАС

  чому саме ми ?  
ЧОМУ САМЕ МИ ?

     Ви вагаєтесь, готуватись до свого свята самостійно чи довірити його організацію нам? Давайте подумаємо разом.
БЕЗ НАС
З НАМИ
ПЕРШЕ
      Уявімо, що Ви вирішили готуватися до свого свята самостійно. На самому ж початку Вас чекатимуть одне з двох ВЕЛИКИХ РОЗЧАРУВАНЬ: відкривши газету з рекламними оголошеннями, а також обдзвонивши всіх своїх друзів і знайомих, які щиро поділяться власним досвідом, Ви просто потонете в кількості пропозицій і так і не зможете вибрати в цьому "морі" те, що Вам насправді потрібно.
      А ми маємо велику, систематизовану базу даних про все, що тільки може бути потрібне на будь-якому святі. Це дає нам можливість завжди, в будь-який момент і дуже швидко отримати конкретну, необхідну Вам інформацію.
ДРУГЕ
      Отже, роздобувши необхідну інформацію, Ви мужньо шукаєте все необхідне Вам - самостійно. Це достойне поваги! З чого Ви почнете? Звичайно з
телефону. Ви уявляєте собі кількість дзвінків, яку Вам доведеться зробити? Ви хоч приблизно підраховували кількість витрачених на телефонні розмови грошей? А скільки часу це займе?
      Щоб знайти абсолютно все, що Вам потрібно для свята з допомогою агентства "Успіх", Вам достатньо здійснити всього ОДИН телефонний дзвінок. Все інше - зробимо ми.
      Це збереже Вам добрий настрій, зекономить час та гроші.
ТРЕТЄ
      Уявімо, що Ви все ж таки знайшли собі щось і когось. Але про те, кого Ви найняли для свого свята – тамаду, наприклад, чи звичайного шахрая – Ви дізнаєтесь тільки безпосередньо під час свята. Ваше свято може бути зіпсоване.
      Ми підбираємо для своїх клієнтів тільки тих людей, роботу яких ми бачили "на власні очі", в професіоналізмі яких ми переконані. Ми бережемо свій імідж.
ЧЕТВЕРТЕ
      Уявімо, що обраний Вами тамада виявився тамадою, музиканти - музикантами, а фотограф – фотографом. Вітаємо! Це вже успіх! Але чи переконані Ви, що стиль роботи цих людей відповідає Вашим поглядам і побажанням?
      З кожним своїм клієнтом ми працюємо індивідуально. Для кожного клієнта з великої бази даних, великої кількості професіоналів ми вибираємо саме того, хто найбільше підійде Вам, хто буде вгадувати Ваші думки і побажання ще до того, як Ви встигнете їх висловити.
     З "Успіхом" Ваш вибір завжди буде успішним!
П'ЯТЕ
     Ну, добре, Ви знайшли професіоналів, і машини, і зал, і перукарку – словом, все, що Вам потрібно. І ось настає саме цікаве – ДЕНЬ ВАШОГО СВЯТА!!! Що Вам хочеться робити? СВЯТКУВАТИ!!! А що Ви змушені робити? Слідкувати і переживати чи все буде так, як ви запланували.
      Організація святкових заходів – це те, чим ми займаємось професійно.      Ми організуємо Ваше свято так, щоб жодні негаразди не зіпсували його. Відпочивайте на своєму святі, насолоджуйтеся ним. Ми подбаємо про Ваш комфорт.
ВИСНОВОК
     Як часто Ви організовуєте свята самостійно? Чи знаєте Ви про все, що Вам може бути потрібне на свято? Про всі нюанси, які можуть виникнути? Навряд. І що Ви будете робити, коли виявиться, що щось упустили або щось не так зробили?
     Правильно! Звернетесь до нас – в агентство Валентина Гірякова!
     Ми організовуємо свято щонайменше раз на два тижні, а в сезони весіль і великих свят – майже щодня. Наш великий досвід дає нам можливість правильно проконсультувати Вас з усіх питань організації Вашого свята, підказати можливі нюанси, оригінальні ідеї, які зроблять Ваше свято незвичайним і незабутнім.
      З нами на Вас чекає УСПІХ!
головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio