Організація святкових заходів у Львові
ІНШІ СВЯТА

  випускний
  
ВИПУСКНИЙ

     Ось і залишились позаду уроки, пари і лекції, заліки та іспити, години, проведені в бібліотеці… І вже в руках атестат або диплом! Попереду нове життя – навчання у ВНЗ або робота за набутим фахом.

     Роки навчання завжди найцікавіші, найбільше запам’ятовуються. Адже ми здобуваємо не тільки нові знання, нову професію, ми знаходимо нових друзів, вірних товаришів, набуваємо життєвого досвіду.

    Старовинний, чудовий спосіб відсвяткувати завершення навчання – випускний бал! В школі або в будь-якому іншому навчальному закладі випускний бал завжди подія. Він підбиває підсумки нашої роботи, кількох років нашого життя. Він означає початок чогось нового, ще невідомого, цікавого і таємничого …

     Цей день повинен пройти не просто "круто", він повинен запам’ятатися на ціле життя!
     Чудовий шанс проявити свої організаторські здібності – очолити комітет з підготовки до випускного балу або, принаймні, увійти до його складу. І, як "досвідчений" знавець "святкової справи", звернутися до професіоналів – агентства Валентина Гірякова по допому у організації випускного.

     Нехай Ваша юність не затьмарюється організаційними проблемами, нехай Ваші батьки відчують святковість цього моменту разом з Вами. А ми займемося тим, що нам належить – організуємо Ваш випускний бал на найвищому рівні!
     Отже, з чого ми почнемо? Звичайно ж, з залу! Ми підшукаємо для Вас зал, в якому Вам буде зручно і затишно, разом з тим Вам вистачить місця для "диких танців" та КВНу.
     Ми прикрасимо обраний Вами зал повітряними кульками, гардинами, бантами, квітами!
     Що далі? Треба щось випити і чимось закусити. Ми розробимо для Вас святкове меню, запропонуємо фуршетний варіант і виїзний ресторан.
     Яке свято без музики? Для Вас – любий каприз: жива і електронна музика, ді-джеї, дискотека, світломузика!
     Як щодо тамади? Обов’язково! А хто ж проведе з Вами ігри та конкурси? Хто визначить порядок проголошення привітальних речей та тостів? Найвеселіші ведучі свят до Ваших послуг!
     Не вистачає бюджету на тамаду? Не сумуйте! Ми підготуємо для Вас кілька ігор, навчимо Вас, як їх провести.

     А чому б не запросити на свій випускний якогось співака або танцювальний колектив, фокусника або клоуна? Це прикрасить та урізноманітнить Ваш вечір! Звертайтесь, ми запропонуємо кілька варіантів.

     Випускний – це ж все таки бал. Ви одягнете білу сорочку, краватку та піджак; дівчата прийдуть у "відпадних" вечірніх платтях… А на балу іноді танцюють класичні танці – вальс і танго. Ви не вмієте? Боїтесь відтоптати всі ноги один одному? Не бійтесь. Професійні викладачі танців нашого агентства навчать Вас танцювати ці класичні танці за три-п’ять занять. А за Вашим окремим бажанням поставлять для Вас цілі композиції.

     Все свято повинно бути відзнимковане і перетворене на фільм. Хто ж це зробить? Той відео оператор, якого ми Вам підшукаємо.
     І не забувайте свою улюблену річ – фото! Високо професійний фотограф зупинить для Вас найцікавіші моменти Вашого свята!
     Далеко добиратися до місця святкування? Еге ж! Особливо, якщо святкувати його на турбазі в Карпатах. У нас є автобуси та буси євро класу. А для директора школи або для класного керівника, а може і для куратора курсу можна раз в житті замовити і лімузин! А як шикарно було б під’їхати на кареті, запряженій кіньми!

     На прощання з улюбленим навчальним закладом хочеться сказати теплі слова поваги і подяки всім тим, хто терпів Вас всі ці роки, хто стійко переніс всі Ваші доречні і не дуже жарти, хто, не дивлячись ні на що, навчив Вас чомусь – Вашим викладачам. Професійні поети напишуть для Вас привітання та тости у віршах!
     Дуже приємно буде Вашим викладачам отримати в цей день від Вас квіти. Замовте у нас подарункові букети.
     В кінці свята треба поставити "жирну" крапку так, щоб чули і бачили всі у місті, що це – саме Ваше свято! Не знаєте, як це зробити? Давайте "бабахнемо" салют! У нас є чудові варіанти!

     Все не так складно, як здавалось на початку, правда? А чому? Тому що ми з Вами, а Ви – з нами. Агентство Валентина Гірякова до Ваших послуг!
     P.S.: тим випускникам, які надумали побратися, радимо завітати на нашу сторінку про весілля ;)

головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio