Організація святкових заходів у Львові
ІНШІ СВЯТА

  8 березня
  
8 БЕРЕЗНЯ

     Шановні чоловіки! Ця сторінка нашого сайту – тільки для Вас, адже 8 Березня – найжіночніше свято в році. В цей день всі жінки неймовірно чудові, а чоловіки – неймовірно уважні.

     В цей день чоловіки мають можливість зробити те, що, напевно, їм не завжди вдається в повній мірі в щоденному житті, а саме – проявити всю свою любов і повагу, всю свою увагу і ніжність до коханих жінок – мам, дружин, тещ, сестер, дочок, внучок, співробітниць – всіх-всіх!

    Якщо у Вас не вистачає ідей, як це зробити, або не достатньо інформації про те, як можна реалізувати Ваші найкращі задуми в цей день, тоді Ваш найкращий порадник і помічник - Агентство Валентина Гірякова!

     МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ:

     - написати привітання коханій жінці або рідній матусі у віршах;
     - підібрати подарунковий букет;
     - підшукати артистів та музикантів на Ваше свято;
     - вибрати фотографа, щоб зробити чудові фотографії і портрети коханої;
     - визначитись з відео оператором, який відзнимкує і змонтує фільм про Вашу кохану;
     - прикрасимо для Вас приміщення, де буде проходити свято;
     - замовимо чудовий лімузин або карету, в якій Ви повезете свої кохану в романтичну
       подорож старовинним містом Лева;
     - та багато-багато іншого!

     Якщо Ви вирішили привітати своїх чудових співробітниць - і тут ми Вам допоможемо! Подарункові букети – однакові або індивідуально для кожної, підбір приміщення, прикрашення Вашого офісу або іншого залу, де буде проходити святкування, розробка святкового меню, фуршет або виїзний ресторан, транспорт для доставки гостей і учасників свята до місця святкування, віршовані привітання та тости, подарункові пляшки з фото та іменами кожної працівниці, музика, фото, відео послуги, святкова програма, феєрверк!

     Жіноче свято буває раз на рік. Давайте зробимо всім жінкам такий чудовий сюрприз, щоби вони пам’ятали його до наступного свого свята!

     
головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio