Організація святкових заходів у Львові
 

  
КВІТИ

     Ми завжди використовуємо квіти для прикрашення наших свят – букети на столи, подарункові та шлюбні букети, квіти у зачіску, вінок нареченої, бутоньєрка... А що ми знаємо про квіти як елемент прикрашення?
БУТОНЬЄРКА ДЛЯ НАРЕЧЕНОГО

     Слово "бутоньєрка", в перекладі з французького, означає "квітка в петлиці". Сучасна традиція прикрашати піджак нареченого маленьким букетиком бере свій початок з давніх часів. У стародавньому Римі щасливе подружжя увінчували квітами, а у слов'ян наречена сплітала вінок для свого судженого.

      Зараз чоловікам в день весілля прикріплюють квіти на відворот піджака. Не так давно в Європі бутоньєрку нареченого робили з квітів букета нареченої. Навіть зараз наречена може тримати букетик нареченого в свому і лише перед загсом прикріпити його до піджака нареченого. Що може бути більш романтично? Зараз бутоньєрки можуть прикрашати одяг свідка, батьків або гостей весілля. Тому квіти нареченого повинні не тільки відрізнятися від інших, але і нести особливий сенс. Це може бути квітка, вперше дарована нареченій, або просто троянда – символ пристрасної любові.

     Квіти мають свою мову і несуть певне значення. Тому вибирайте бутоньєрку залежно від того, що ви хочете сказати своїй коханій. Наприклад, хризантема втілює життєрадісність і чесність майбутнього чоловіка, орхідея говорить, що наречена незвичайно красива, гортензія символізує мужність і відданість, а плющ – вірність. Красиву бутоньєрку можна зробити з простих польових квітів або цілющих трав. Насправді, трави часто прикрашали весілля в Стародавній Русі. Ромашка несла з собою спокій і доброту, розмарин – відданість і вірність, а шавлія – мудрість.

     При підготовці матеріалу використані статті з електронного журналу "Невеста".

головна | про нас | послуги | поради | магазин | каталог | контакт
Copyright uspih.lviv.ua © 2006 - 2016 | Дизайн Web Training Studio